Ine Cecilie Rogers/ Styreleder

Ine Cecilie Rogers/ Styreleder

Recruitment Advisor - Top Temp- et Amesto Selskap

ine.cecilie.rogers@toptemp.no
+4741427304

Hilde Kristoffersen / Nestleder

Hilde Kristoffersen / Nestleder

VP HR & HSEQ - Soiltech AS

hilde.kristoffersen@soiltech.no
tlf: +47 95822636

Edita Vejzović  / Arrangement

Edita Vejzović / Arrangement

Branch Manager Engineering / Randstad

editav@getmail.no
Tlf: +47 90822102

Anders Hanasand / Kommunikasjon & web

Anders Hanasand / Kommunikasjon & web

HR Operations Partner / Halliburton

anders.hanasand@halliburton.com
tlf +47 402 22 378

Camilla H. Rekdal / Arrangement

Camilla H. Rekdal / Arrangement

HR Manager - Malthus

camilla.rekdal@malthus.no
+47 91613135

Atle Knutsen / Arrangement og Web

Atle Knutsen / Arrangement og Web

Senior HR rådgiver /SpareBank 1 SR-Bank

atle.knutsen@sr-bank.no
+47 917 37 242

Elisabeth Falch / Sponsoransvarlig

Elisabeth Falch / Sponsoransvarlig

Leder HR og prestasjonsutvikling - EiendomsMegler 1 SR-Eiendom AS

elisabeth.falch@em1.no
Tlf: +47 95751884

Valgkomité