Ine Cecilie Rogers/ Styreleder

Consultancy advisor - AGR Consultancy Services

icr@agr.com
+4741427304

Hilde Kristoffersen / Nestleder

VP HR & HSEQ - Soiltech AS

hilde.kristoffersen@soiltech.no
tlf: +47 95822636

Edita Vejzović / Arrangement

Branch Manager Engineering / Sonans Karriere AS

editav@getmail.no
Tlf: +47 90822102

Anders Hanasand / Kommunikasjon & web

HR Operations Partner / Halliburton

anders.hanasand@halliburton.com
tlf +47 402 22 378

Camilla H. Rekdal / Arrangement

Leder HR og organisasjonsutvikling - Malthus Uniteam

camilla.rekdal@malthusuniteam.com
+47 91613135

Atle Knutsen / Arrangement og Web

Senior HR rådgiver /SpareBank 1 SR-Bank

atle.knutsen@sr-bank.no
+47 917 37 242

Elisabeth Falch / Sponsoransvarlig

Leder HR og prestasjonsutvikling - EiendomsMegler 1 SR-Eiendom AS

elisabeth.falch@em1.no
Tlf: +47 95751884

Valgkomité